Zlaté přívěsky

 Zlaté přívěsky

V této kategorii naleznete zlaté přívěsky, ozdobný šperk nejen na řetízek, ale i do souprav k náušnicím. Vyrobené ze žlutého zlata o ryzosti 585/1000(14.karatů), od Českých a zahraničních výrobců. Veškeré námi nabízené zboží je řádně opuncované dle platných zákonů, což také vždy před odesláním konečnému zákazníkovi kontrolujeme. Samozřejmostí je u nás dárková krabička k objednanému šperku ZDARMA + malý dárek. Pokud u zlatých přívěsku uvádíme rozměry, výšku a šířku, pak je výškou myšleno přívěsek včetně závěsného očka. Pokud u zlatého přívěsku uvádíme průměr, pak je rozměr bez závěsného očka, které má většinou velikost 3-5mm. U některého kamenového zboží lze zaměnit barvu kamene za jinou, dle přání zákazníka. ( pouze na telefonický nebo písemný dotaz)

Zlaté přívěsky mohou symbolizovat lásku k našemu životnímu partnerovi, připomínat významnou událost nebo životní jubileum a podobně. Věříme že si zde vyberete zlaté přívěsky, které Vás zaujmou. Ať už si vyberete jakékoli zlaté přívěsky, můžete si být jisti, že zlato bude vždy v módě.

Zlaté přívěsky - Výroba zlatých šperků

K výrobě zlatých přívěsků se používá zlato ve formě slitin zlata se stříbrem, zlata s mědí, zinkem, palladiem či niklem. Samotné ryzí zlato je příliš měkké a zlaté náušnice z něj zhotovené by se nehodily pro praktické použití. Příměsi palladia a niklu navíc zbarvují vzniklou slitinu – vzniká tak v současné době dosti moderní bílé zlato. Zlaté přívěsky a obsah zlata v klenotnických slitinách (zlatých prstenech nebo zlatých naušnicích) neboli ryzost se vyjadřuje v karátech (ryzí zlato je 24karátové). V naše obchodě najdete zlaté přívěsky ryzosti 585/1000(14.karátové zlato). Přejeme Vám příjemný nákup.


Akční nabídka !

Všechny akce 

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně