Zlaté šperky

Zlaté šperky

V této kategorii jsme se zaměřili na zlaté šperky vyrobené ze žlutého čtrnáctikarátového zlata(585/1000). Pokud právě teď sháníte dárek pro Vámi blízkou osobu, nechte se inspirovat naší nabídkou. Připravili jsme pro Vás nabídku zlatých šperků od Českých a zahraničních výrobců. Veškeré námi nabízené zboží je řádně opuncované dle platných zákonů, což také vždy před odesláním konečnému zákazníkovi kontrolujeme. U některých zlatých šperků lze zaměnit barvu kamene za jinou, dle přání zákazníka. ( pouze na telefonický nebo písemný dotaz).

Zlaté šperky mohou symbolizovat lásku k našemu životnímu partnerovi, připomínat významnou událost nebo životní jubileum a podobně. Věříme že si zde vyberete zlaté šperky, které Vás zaujmou. Ať už si vyberete jakékoli zlaté šperky, můžete si být jisti, že zlato bude vždy v módě. Samozřejmostí je u nás dárková krabička k objednanému šperku

Zlaté šperky - Výroba zlatých šperků

K výrobě zlatých šperků se používá zlato ve formě slitin zlata se stříbrem, zlata s mědí, zinkem, palladiem či niklem. Samotné ryzí zlato je příliš měkké a zlaté šperky z něj zhotovené by se nehodily pro praktické použití. Příměsi palladia a niklu navíc zbarvují vzniklou slitinu – vzniká tak v současné době dosti moderní bílé zlato. Zlaté šperky a obsah zlata v klenotnických slitinách (zlatých prstenech nebo zlatých naušnicích) neboli ryzost se vyjadřuje v karátech (ryzí zlato je 24karátové). V naše obchodě najdete zlaté šperky ryzosti 585/1000(14.karátové zlato)


Akční nabídka !


 

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně