Zlaté prsteny

Zlaté prsteny

Zlaté prsteny v naší nabídce jsou vyrobeny ze žlutého čtrnáctikarátového zlata. Najdete zde výrobky od tradičních českých a zahraničních zlatnických firem. Zlaté prsteny jsou krásnou ozdobou rukou a lidé se jimi zdobí již od pradávna. Prsteny mají pro své nositel také často hluboký symbolický význam a vysokou citovou hodnotu a lze je nosit při takřka jakékoliv příležitosti, v jakékoliv společnosti. Pokud právě teď sháníte dárek pro Vámi blízkou osobu, nechte se inspirovat naší nabídkou.

Zlaté prsteny mohou symbolizovat lásku k našemu životnímu partnerovi, připomínat významnou událost nebo životní jubileum a podobně. Věříme že si zde vyberete zlaté prsteny, které Vás zaujmou. Ať už si vyberete jakékoli zlaté prsteny, můžete si být jisti, že zlato bude vždy v módě. Samozřejmostí je u nás dárková krabička k objednanému šperku

Zlaté prsteny - Výroba zlatých šperků

K výrobě zlatých prstenů se používá zlato ve formě slitin zlata se stříbrem, zlata s mědí, zinkem, palladiem či niklem. Samotné ryzí zlato je příliš měkké a zlaté prsteny z něj zhotovené by se nehodily pro praktické použití. Příměsi palladia a niklu navíc zbarvují vzniklou slitinu – vzniká tak v současné době dosti moderní bílé zlato. Zlaté prsteny a obsah zlata v klenotnických slitinách (zlatých prstenech nebo zlatých naušnicích) neboli ryzost se vyjadřuje v karátech (ryzí zlato je 24karátové). V naše obchodě najdete zlaté prsteny ryzosti 585/1000(14.karátové zlato)
 

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně