Zlaté náušnice

 Zlaté náušnice

Jedním z nejoblíbenějším a nejvíce vyhledávaným dámským šperkem, jsou dámské zlaté náušnice. V této kategorii jsme se zaměřili na zlaté náušnice vyrobené ze žlutého čtrnáctikarátového zlata(585/1000). Pokud právě teď sháníte dárek pro Vámi blízkou osobu, nechte se inspirovat naší nabídkou. Připravili jsme pro Vás nabídku zlatých náušnic od Českých a zahraničních výrobců. Veškeré námi nabízené zboží je řádně opuncované dle platných zákonů, což také vždy před odesláním konečnému zákazníkovi kontrolujeme. Samozřejmostí je u nás dárková krabička k objednanému šperku ZDARMA + malý dárek. U některých zlatých naušnic lze zaměnit barvu kamene za jinou, dle přání zákazníka. ( pouze na telefonický nebo písemný dotaz).

Zlaté náušnice mohou symbolizovat lásku k našemu životnímu partnerovi, připomínat významnou událost nebo životní jubileum a podobně. Věříme že si zde vyberete zlaté náušnice, které Vás zaujmou. Ať už si vyberete jakékoli zlaté náušnice, můžete si být jisti, že zlato bude vždy v módě.

Zlaté náušnice - Výroba zlatých šperků

K výrobě zlatých náušnic se používá zlato ve formě slitin zlata se stříbrem, zlata s mědí, zinkem, palladiem či niklem. Samotné ryzí zlato je příliš měkké a zlaté náušnice z něj zhotovené by se nehodily pro praktické použití. Příměsi palladia a niklu navíc zbarvují vzniklou slitinu – vzniká tak v současné době dosti moderní bílé zlato. Zlaté náušnice a obsah zlata v klenotnických slitinách (zlatých prstenech nebo zlatých naušnicích) neboli ryzost se vyjadřuje v karátech (ryzí zlato je 24karátové). V naše obchodě najdete zlaté náušnice ryzosti 585/1000(14.karátové zlato). Přejeme Vám příjemný nákup.


Akční nabídka !


 

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně