Zlaté náramky

 Zlaté náramky

V této kategorii jsme pro Vás připravili zlaté náramky, ze žlutého čtrnáctikarátového zlata (ryzost 585/1000). Ženy i muži nosí zlaté náramky po tisíce let. V naší nábídce najdete různé délky a vzory zlatých náramků. Pokud právě teď sháníte dárek pro Vámi blízkou osobu, nechte se inspirovat naší nabídkou.

Zlaté náramky mohou symbolizovat lásku k našemu životnímu partnerovi, připomínat významnou událost nebo životní jubileum a podobně. Věříme že si zde vyberete zlaté náramky, které Vás zaujmou. Ať už si vyberete jakékoli zlaté náramky, můžete si být jisti, že zlato bude vždy v módě. Samozřejmostí je u nás dárková krabička k objednanému šperku

Zlaté náramky - Výroba zlatých šperků

K výrobě zlatých náramků se používá zlato ve formě slitin zlata se stříbrem, zlata s mědí, zinkem, palladiem či niklem. Samotné ryzí zlato je příliš měkké a zlaté náramky z něj zhotovené by se nehodily pro praktické použití. Příměsi palladia a niklu navíc zbarvují vzniklou slitinu – vzniká tak v současné době dosti moderní bílé zlato. Zlaté náramky a obsah zlata v klenotnických slitinách (zlatých prstenech nebo zlatých naušnicích) neboli ryzost se vyjadřuje v karátech (ryzí zlato je 24karátové). V naše obchodě najdete zlaté náramky ryzosti 585/1000(14.karátové zlato)


Akční nabídka !


 

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně